מיניבוס לחתונה

מיניבוס מפואר

מיניבוס לימוזינה

חיינו רצופים באירועים משמחים לצד עצובים. כאשר נופל בחלקנו אירוע משפחתי מרגש, הדבר הראשון אותו נרצה לבצע יהיה לחגוג במלוא מובן המילה.  מיניבוס לימוזינה הנו כלי רכב שעשועים, המיועד בעיקר לבני העשירון העליון. בעקבות אירוע משמח אשר מתרחש אצלנו, נוכל לעשות שימוש ברכב היוקרתי למטרת נסיעה קבוצתית ברמה גבוהה. המטרה תהיה ליהנות בגדול עוד בטרם נתחיל את האירוע, כאשר לנסיעה עצמה יהיה אפקט בלתי מתפשר.
חברתנו מהווה זרוע לניוד כל אחד על פי דרישותיו. המוטו שאנו עובדים עמו הוא ריצוי של כל אחד, והענקת חוויה יוקרתית לכל אירוע. על מנת להגיע למקום החגיגה שלנו, אנו לא זקוקים ליותר מדי. רכב פרטי יספיק על מנת להגיע, אבל אם מעוניינים בסטייל מסוג שונה אפשר יהיה לשדרג את חוויית הנסיעה.
מיניבוס מפואר עם מכונת אספרסו

לימוזינה 10 מקומות

אירועים המתרחשים בחיינו, מצריכים התייחסות מיוחדת. רכבים המובילים אותנו למקום בו נחגוג, יכולים להיות בנאליים ולא מקוריים, אך לעיתים אנו מעוניינים לפנק את עצמנו עם קצת יותר מזה. לימוזינה המכילה 10 מקומות, מאפשרת לנו ליהנות מהדרך עצמה עוד לפני שהחגיגה מתחילה. רכב יוקרתי מוביל אותנו לתחושה של עליונות, וייחוד ביחס לדרכים נוספות בהן ניתן להגיע.
הלימוזינה מאפשרת לנו להכיר את חיי העשירון העליון, ולממש אותם ביום המאושר של חיינו. נסיעה קבוצתית אפשרית רק ברכב המיועד לכך, והיא זו אשר תחזק את תחושת הגיבוש. אירועים בכותל המערבי מתקיימים מדי יום, ומאפשרים לחגוג אל מול הקירות הקדושים כל כך לעם היהודי. ניתן לשכור את הרכב המיוחד, ובאמצעות נהג אדיב להגיע כקבוצה למקום מבוקשכם.
מיניבוס לימוזינה

לימובאס

אוטובוס מיועד להסיע כמות רבה של נוסעים ממקום אחד לשני. ביצוע הנסיעה תתרחש מבלי כל מאמץ מצד הנוסע, שלא צריך להשקיע זמן בעמידה בפקקים ובמציאת חניה. עם השנים השתכלל כלי הרכב, וניתן למצוא סוגים שונים שלו. לימובאס הנו אוטובוס יוקרתי ומיוחד, המאפשר את הפתרון ל 10 נוסעים.
כולנו חולמים על פתרונות יצירתיים שיעניקו את הדרך לאירוע יוצא דופן. אנו זוכים להכיר מדי שנה מגוון של מקומות, אשר יציעו אווירה בלתי מתפשרת. אירועים בכותל יכולים להיות בר מצווה, חתונות והצעות נישואין, אליהם ניתן להגיע ברכב יוקרה עם כל הסובבים.
מיניבוסים לאירועים

לימוזינה למסיבת רווקות

שניה לפני שתעמדי מתחת לחופה עם בחיר ליבך, עמוסת איפור תכשיטים ולבושה שמלה לבנה, יתרחש אירוע מקדים אשר יעניק לך את האפשרות להתפרק מכל הלחץ. מסיבת רווקות מהווה את הדרך לחגוג לבד עם כל החברות, אשר מעוניינות לצבור חוויות כרווקות בפעם האחרונה. עם השנים השתכללו מסיבות אילו, ואפשרו לייצר חוויות רבות שיזכרו לאורך שנים.
חברותיה של כלת השמחה יארגנו לה ערב או סוף שבוע שלא יישכח, וישקיעו למען הפקה שתגרום לה לחייך. הדרך לאירוע עצמו יכולה להתבצע באמצעות לימוזינה למסיבת רווקות. הרכב היוקרתי יוכל להביא את רגעי האושר המיוחלים, ולאפשר לכל אחת להתחיל את האירוע עוד בטרם ההגעה למקום.
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5