מידיבוס עד 35 מקומות

מידיבוס להשכרה

מידיבוס להשכרה

רכבים מסחריים עוטפים אותנו כל העת באיכות בלתי מתפשרת. את הפתרון שמאפשר להגיע בבטחה לכל מקום, ניתן למצוא בדמות רכב גדול המספק פתרון הסעה לעד 35 אנשים. מידיבוס הוא למעשה אוטובוס, הקטן מזה המוכר לנו. את ההשכרה של הרכב הספציפי ניתן לבצע בעבור קבוצה קטנה, שרכב מסוג מיניבוס או אוטובוס אינו ממצה את הצרכים שלהם.

השכרת מידיבוס לכותל

אחד מהמקומות המרגשים ביותר הוא הכותל המערבי בירושלים. בו מתרחשים האירועים היפים ביותר, המשלבים בין היתר את ברכת הדרך הנחוצה מהמקום הקדוש. אנו מעוניינים להתחיל את חיינו, בידיעה כי נעשה את הכל על מנת לרגש באירועים ספציפיים. תפילות לפני חתונות, אירועים משפחתיים וכן למטרת בריאות במקרה של מחלות, אלו מופיעות כסיבות מספיקות להגיע למקום הקדוש.
מידיבוס להשכרה

מידיבוס לטיולים

שנים שאנו בוחרים לצאת ולחקור את ארץ ישראל. עם תרמיל ומקל עושים זאת עוד מימי אבות אבותינו, אך כיום ניתן להגיע לכל מקום וליהנות מהסבר באמצעים הטכנולוגיים. על מנת להגיע לכל מקום בארץ, נדרש לעשות שימוש בכלי רכב. קבוצה בדרך כלל תבחר באפשרות של אוטובוס, אך זו תתבטל במידה ותהיה קבוצה בינונית וקטנה.

השכרת מידיבוס לאירועים

מידיבוס הוא כלי תחבורה המזכיר בהתנהלותו אוטובוס. כמות הנוסעים המקסימלית אותה ניתן לאכלס הינה 35, ולכן רחוקה מעט ממה שיכול להעניק לנו מיניבוס. אירועים עוטפים את חיינו, ולמעשה מכתיבים אותם. על מנת להגיע אליהם ישנו צורך להשתמש בשירותיהם האדיבים של סוגי הרכבים השונים.
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5