השכרת מיניבוסים מפוארים

מיניבוס הוא כלי תחבורה מסחרי המיועד להסיע בו זמנית עד 14 נוסעים. על מנת ליהנות מחוויית נסיעה בלתי מתפשרת, נדרש מכל אחד להבין את צרכיו ואת כמות הנוסעים ממנה ירצה ליהנות בו זמנית. במהלך יום נדרש להגיע למקום העבודה, לאירועים, כנסים ועוד מגוון מקומות פרטניים לכל אחד. מטרת שכירת רכב מסחרי כגון מיניבוס, מוביל כל אחד למציאת פתרון איכותי, אשר מוביל כל אחד להגשמה עצמית יוצאת דופן.
אצלנו תזכו לקבל שירות מקצועי, שיספק מענה הולם לכל דרישה באשר היא. השכרת מיניבוסים מפוארים מאפשרת נסיעה איכותית לכמות מצומצמת של נוסעים, וליהנות מחוויית נסיעה הכוללת את כל המרכיבים הנחוצים. פתרון התחבורה הטוב ביותר מגיע ישירות עד אליכם, ומעניק את האפשרות הנכונה בדרך ליעד המבוקש. השכרת רכב מסחרי אשר נועד לכמות מצומצמת של נוסעים, נועד במטרה לאפשר נסיעה קבוצתית מבלי לשכור אוטובוס גדול.
הדרך שלכם להגיע ליעד
אנו מצליחים להביא לידי ביטוי את כל מה שזקוקים לו, בהתאם לצרכים ספציפיים. השכרת מיניבוסים מפוארים היא אחת מהפעילויות האיכותיות שלנו. המטרה הינה לאפשר לכל דורש ליהנות מרכב איכותי, ציוד מפנק ברמה גבוהה ואווירה יוצאת דופן. יש לנו את האפשרות לספק עבורכם את החוויה הכוללת נהג צמוד, ומגוון פתרונות תחבורה הבנויים לשרת כל מטרה.
ארגון אירוע מצריך להקדיש זמן לכל פרט ולו הקטן ביותר. פתרון תחבורה איכותי מוביל כל אחד, להתחיל להגשים את האירוע עליו חלם. כבר על הכביש ניתן ליהנות מחגיגה מיוחדת במינה, כזו שאפשרית רק עם ציוד משוכלל מהרמות הגבוהות בעולם. אל המיניבוסים שלנו ניתן לחבר לפטופ לשימוש אנשי עסקים ובכלל, ליהנות ממוזיקה מעולה וכסאות נוחות ברמה בינלאומית.
שירות מנצח לכולם
לרוכשים חבילה הכוללת השכרת מיניבוסים מפוארים, רכב יוקרה ועוד פתרונות הסעה מתקדמים, תינתן הנחה משמעותית במעמד הרכישה. הרעיון הוא להשיג את כל מה שקשור לתחבורה בבית אחד, ולא לתזז את עצמכם בנסיעה הלוך חזור ממקום למקום. שירות מנצח של כל אנשי הצוות החל ממערך המכירות ועד לנהג הצמוד, יוביל אתכם להרגיש נוח ובעיקר ליהנות מהנסיעה אל היעד שלכם.
ה – מיניבוס VIP או מיניבוס מפואר שלנו כולל:
14 מקומות ישיבה
6 כורסאות אישיות מעור, עם מסכים אישים מאחורי כל כורסה
ספסל אחרי ל- 4 נוסעים שנפתח למיטה
כל הכורסאות מסתובבות יש שולחנו אישיות שנשלפות מדפנות הרכב
מערכת תאורה עם לדיים
מערכת מולטימדיה קדמית ואחורית 2 מסכים גדולים ו6 מסכים קטנים
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5