רכב לחתונה / מיניבוס לימוזינה / לימובאס

רכב לחתונה / רכב מפואר / רכב יוקרה

לימוזינה 10 מקומות

מיניבוס לימוזינה

מה זה מיניבוס לימוזינה ? כמה אנשים נכנסים לרכב ? לאיזה מטרה הוא משמש ? מה יש בתוך הרכב ?אז כך…
מיניבוס לימוזינה או לימובאס, זהו מיניבוס שכל הפנים שלו בנוי בצורת לימוזינה אבל עם כל הנוחות של רכב גדול יותר!

הפרדה בין הנהג לנוסעים

מיניבוס לימוזינה – יש הפרדה מלאה ויש כפתור שמוריד מסך טלוויזיה כדי ליצור חלון בין הנוסעים לנהג או שתוכלו פשוט לדבר עם הנהג האינטרקום.
לימוזינה – ברוב הלימוזינות יש הפרדה.

בר משקאות שתיה קלה וחריפיה

מיניבוס לימוזינה / לימובאס : קיים בר גדול מאוד ומאוד מרשים עם כוסות מקריסטל ובנוסף מקרר לשתייה קלה והמון מקום לחטיפים ושוקולדים.
לימוזינה רגילה –  ברוב הלימוזינות יש בר קטן למשקאות חריפים.

מערכת שמע ושליטה של הלקוח על המערכת

מיניבוס לימוזינה – ברכב יש ללקוח שליטה מלאה עם יכולת ניגון מהסמרטפון שלכם או מהאייפוד שיש ברכב, קיים מסך טלוויזיה ענק של 40" שגם הוא בשליטת הלקוח ומאפשר להציג על המסך כל מה שיש לכם בסמרטפון, אפשר להיכנס ליוטיוב, לקודי לראות סרטים וסדרות וכמובן לערוצי טלוויזיה רגילים.
לימוזינה – בלימוזינה רגילה יש מערכת כמו ברכב רגיל אפשר לשמוע רדיו או דיסקים בחלק מהלימוזינות יש מסך של 7 " לצפיה בסרט.
לימוזינה עם בר משקאות
לימוזינה גדולה עד 10 מקומות

צורת ישיבה ? כמות נוסעים ?

מיניבוס לימוזינה / לימובאס : כורסאות אישיות ורחבות כמו בסלון הפרטי שלכם מעור יוקרתי, עד 10 אנשים עם עוד המון מקום והצלם יכול לשבת מקדימה ולצלם אתכם מהחלון שנפתח בין הנהג לנוסעים, אתם יכולים לסובב את הכורסאות איך שתרצו כורסא מול כורסא  ולהפוך את החלק האחורי למיטה ועוד  המון אפשרויות.
לימוזינה רגילה – ברוב הלימוזינות יש ספסל מעור, כמות האנשים שנכנסים ללימוזינה רגילה היא 6  אנשים  וזה מאוד צפוף בעיקר אם הכלה לובשת שמלה רחבה בחלק מהלימוזינות נכנסים עד 8 אנשים ואלו הלימוזינות היקרות מאוד שנקראות לימוזינות ארוכות אבל גם שם 8-6 אנשים מאוד צפוף .

נוחות

מיניבוס לימוזינה / לימובאס : במיניבוס לימוזינה פתח הדלת הוא רחב מאוד עד 170 הגובה הוא כמעט 2 מטר אין צורך להצטופף ההרגשה היא שאתם נמצאים בחדר אומנים להסתובב ולעמוד וכמובן כלה שלובשת שמלה רחבה לא צריכה לדאוג איך היא תכנס לרכב.
לימוזינה רגילה – לימוזינות לרוב הן נמוכות ואם הכלה לובשת שמלה רחבה מאוד קשה להיכנס לרכב כי גם הדלת מאוד קטנה, ואם יש יותר מ4 נוסעים הרכב נהיה צפוף מאוד.
לימוזינה גדולה
לימוזינה 10 מקומות
מיניבוס לימוזינה (1)
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5