מיני ואן להשכרה – ואן להשכרה

רכבים מסוגים שונים עוטפים את חיינו, ואנו פוגשים בהם במגוון מקומות בהם נבקר. על הכביש ניתן למצוא את כלל הסוגים, אשר נועדו בעיקר לשרת מטרה אחת והיא ההגעה אל כל מקום בו נחפוץ להגיע. מיני ואן או ואן הם רכבים איכותי, המספק פתרונות למשפחות וחברים קרובים. אנו מעוניינים להגיע יחדיו אל כל טיול, אירוע ובילויים שונים, לכן נבחר באפשרות שתספק זאת. כיום ניתן להשכיר כמעט כל סוג של רכב, בהתאם לצרכים ומטרות אישיות אותם נדרשים למלא.
במהלך יום אנו מצויים בשגרה בלתי פוסקת הכוללת יום עבודה ארוך ומתיש, עבודות הבית וטיפול בילדים. פעולות אלו נותנות לנו מרחב מחיה בעיקר בסופי שבוע, בהם נרצה לקחת פסק זמן ולצאת לטיול עם היקרים לנו מכל. מיני ואן להשכרה או ואן להשכרה מהווה פתרון איכותי, אשר תורם לאווירת הגיבוש המשפחתית. את הדרך שלכם תזכו לבצע על פי דרישה אישית, שכן הרכב בנוי לשרת צרכים ספציפיים. אם אתם מעוניינים ליהנות באופן פרטי מהמסע, הרי שמיני ואן או ואן יספק לכם זאת.
שמירה על אווירה משפחתית
הליכוד המשפחתי נוצר בעיקר בעקבות אירועים יוצאי דופן. במהלך יום ניתן למצוא את עצמנו עסוקים וטרודים, בכל מה שקשור לבית ולמקום העבודה שלנו, וקצת מזניחים את הגיבוש המתבקש. כאשר מגיע הרגע המיוחל והוא היציאה לטיול או בילוי משפחתי, נרצה שיבצע על הצד הטוב ביותר. מיני ואן הוא רכב מפואר המציג מלבד למושבים מפנקים, גם אפשרות לשנות את סידור הישיבה בהתאם לרצונות אישיים. משפחות רבות מעוניינות לבחור בדרך זו, אשר תעניק איכות לצד שירות ברמה גבוהה.
אם אתם זקוקים לנהג מקצועי שיספק עוד כלי להנאה מהדרך עצמה, הרי שניתן לשכור אותו דרכנו. משפחות רבות מעוניינות ליהנות גם מהדרך, ולא תמיד כולם יוכלו ליהנות בו במידה זהה. דמות מקצועית אשר תוביל אותנו בבטחה לכל מקום, תהווה את הפתרון המדויק לכל צורך אפשרי. הידיעה כי לא נצטרך למנות נהג מהמשפחה מקלה, ומאפשרת לכל בני המשפחה לעבור חוויות משותפות יחדיו. אתם מוזמנים כעת לשכור את הרכב שעתיד להעניק לכם חופשה מושלמת, ואף להוביל בבטחה לכל אירוע באשר הוא.
* חשוב לציין שכל הרכבים הם רכבים להשכרה כולל נהג – לא ניתן להשכיר רכב ללא נהג .
מיני און  להשכרה – מסוג מרצדס עד 6 נוסעים
מיני ואן חדש מסוג מרצדס מאוד נוח עם המון מקום, מתאים מאוד לטיולים בירושלים, קברי צדיקים ועוד..
ואן להשכרה
הרכב שימש את הזמר רובי וויליאמס ומשפחתו כשהיו בארץ בקיץ 2015, הם טילו במרכז הארץ, ים המלח וירושלים. הרכב שימש גם עוד אומנים נוספים – לחץ כאן לפרטים נוספים .
מיני ואן להשכרה – עד 6 נוסעים
הרכב כולל:
מערכת מולטי מדיה
אינטרנט אלחוטי
אפשרות לחבר נגרר
ואן להשכרה – מסוג אקונולין או סוונה עד 10 מקומות ישיבה
בחברה שלנו קיימים שני סוגים של ואנים להשכרה, ואן להשכרה מסוג אקונולין או ואן להשכרה מסוג סוונה, שני הרכבים הם לא מיועדים לנהיגה עצמית, הרכבים מחייבים נהג מורשה, עם רישיון מיוחד להסעת נוסעים. – כנסו לכאן כדי לקבל הסבר מדוע.
ואן מפואר (33)
ואן להשכרה מסוג סוונה חדש!
מתאים מאוד לטיולים בארץ
להסעות אומנים
הסעות להפקות טלוויזיה
שרותי אח"מים
הסעות עם רכב גדול לנתב"ג עד 10 נוסעים כולל מזוודות
ואן להשכרה מסוג סוונה
עד 10 נוסעים
מערכת מולטימדיה כולל מסכים TV
ואן למיתוג ופרסום כמו שמופיע בתמונה
מתאים גם לטיולים
רכב גדול עם תא מטען גדול
רכב גדול להסעות לנתב"ג עד 10 אנשים + מזוודות
החברה מספקת גם | השכרת אוטובוסים | השכרת מיניבוס 16 מקומות | השכרת מיניבוס 20 מקומות רגיל ומיניבוס 20 VIP | השכרת מידיבוס עד 35 מקומות | השכרת מיניבוס VIP | השכרת מיניבוס לימוזינה ועוד – למפרט רכבים לחץ כאן
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5