ואן מפואר עד 10 מקומות

ואן מפואר 10 מקומות כולל:

– 4 כורסאות אישיות
– ספסל אחורי
– מערכת סראונד ומולטימדיה עם מסךTV
– מקרר
– אפשר לבקש נהגים דוברי שפות

ואן מפואר 10 מקומות מיועד:

– הסעות של קבוצות קטנות
– הסעות לנתב"ג רכב גדול עד 10 נוסעים עם מזוודות
– אפשר לחבר אליו נגרר כדי לגרור ציוד
– מתאים מאוד להסעות של יום טיול בירושלים
– הסעות לקברי צדיקים
– הסעות לאירועים/ חתונות / בר מצווה / ימי גיבוש של המשרד ועוד..
ואן מפואר

שירותי הסעות

תמיד טוב לדעת שישנה חברה מקצועית, המספקת את כל פתרונות ההסעה המתקדמים. שירותי הסעות מאפשרים לנו ליהנות בצורה הטובה ביותר, מבלי שנצטרך למצוא את מבוקשנו בחברות חיצוניות. הסעה מתרחשת בדרך כלל סמוך למקום המגורים שלנו, ונועדה לשנע אותנו ממקום אחד לשני בנוחות מקסימלית. מגוון הרכבים המוצע על ידינו, בנוי לשרת כל אחד בצורה הטובה ביותר. אם אתם חברת הפקה, אשר מסיעה אמנים בדרך קבע, יש לכם אירוע מיוחד אותו תרצו לארגן ולהגיע לחתונה שלכם עם רכב יוקרה, הגעתם למקום הנכון.
רכב מסוג ואן 10 מקומות מספק פתרון עבור רבים, המעוניינים ליהנות מאיכות נסיעה ואבזור יוצא דופן. לא כל יום נחשפים לרכב יוקרתי כמו שלנו יש להציע, ולעיתים נדרשת השקעה גבוהה יחסית במוצר שמעניק קצת מעבר. אנו עוסקים כל היום בריצוי הלקוחות המזמינים דרכנו, וחשוב לנו לספר עבורם מגוון רכבים איכותיים שישרתו את מטרתם.
2017-09-27-PHOTO-00001915

הסעות לאירועים

אירועים מלווים אותנו כל העת, ומאפשרים לנו ליצור חוויה בלתי מתפשרת. על מנת להביא את כל מה שאנו זקוקים לו לידי ביטוי, נדרש להבין את כמות האנשים להם נדרש שימוש בשירותי הסעה. אם אתם מעוניינים לדאוג לכמות מוזמנים קטנה, ניתנת עבורכם אפשרות מצוינת להכיר את הרכבים המסחריים הקטנים שלנו, אשר יעניקו פתרון הולם עבור כמות של עד 10 אנשים.
מדי יום אנו מספקים רכבים מתוך מגוון עצום, המיועדים לעמוד בסטנדרטים גבוהים למען כולם. את הפתרון לכל דורש ניתן להרכיב באמצעות מערך המכירות המתקדם שלנו, אשר מרכיב עבור כל אחד את החבילה המושלמת עבורו. אין כמעט אירוע שלא זקוקים עבורו לפתרון תחבורה ייחודי, כאשר מגוון הרכבים שלנו כולל מסחריות קטנות וגדולות לסיפוק מטרה זו.
ואן מפואר

הסעות לנתב"ג

חופשות הם החמצן שלנו, ויש לומר שמספקים את כל מה שנחוץ בכדי ליהנות. הסעות לנתב"ג מאפשרות לנו ליהנות מהחופשה כבר מהכניסה לרכב. באמצעות אחד מכלי הרכב המשוכללים שלנו, נצליח להביא אתכם בבטחה ישירות אל שדה התעופה. אצלנו ניתן לקבל פתרון שיאפשר להסיע קבוצה בת 10 אנשים, ולהעניק לכל אחד איכות בלתי מתפשרת. במהלך תקופות חמות בשנה, ביניהן חגים, חופשת קיץ ועוד מגוון רחב, האינסטינקט הראשוני מגיע לעבר חופשות בחו"ל והם אלו אשר מעניקות לנו את כל מה שנחוץ עבורנו.
מעבר לים ניתן למצוא את כל הפתרונות הנחוצים לנו בשביל ליהנות. אם אנחנו מעוניינים להביא את עצמנו לידי ביטוי, נהיה חייבים למצוא את הדרך ליהנות בלי גבולות מכל מה שאנחנו מעוניינים להשיג. אצלנו תוכלו ליהנות מרכב איכותי ויוקרתי אשר מסוגל להסיע בו זמנית עד 10 נוסעים. אם אתם רוצים לצאת לחופשה יחד כקבוצה, ולא מצאתם פתרון שיוביל אתכם יחד לשדה התעופה, הרי שהגעתם למקום הנכון.
ואן מפואר (31)

הסעות לטיולים

טיולים הם החלק המהנה של החיים. על מנת לצאת למסע ברחבי ארצנו היפה, נדרש מכל אחד להסגר מראש על המסלול ממנו מעוניין ליהנות. הפתרון האיכותי ליציאה קבוצתית הוא שכירה של רכב ייעודי, אשר יהיה מסוגל להכיל כמות נוסעים על פי דרישה. ואן 10 מקומות הוא זה אשר מסוגל לספק לנו הסעות לטיולים, והוא מגיע בליווי נהג צמוד שיוביל אתכם בבטחה אל היעד. נסיעה בקבוצה טומנת בחיבה הרבה יתרונות, בין השאר אווירה מיוחדת ושימוש נכון באבזור המשוכלל המצוי ברכב. סאונד היקפי, מקום לחיבור לפטופ ואפשרות צפייה בסרטים, הם רק חלק מהפעילויות אותם ניתן לקיים ברכב.
על מנת לצאת למסע מצוידים ככל שניתן, עלינו להכיר את היעד אליו נחפוץ להגיע. ככל שנדע יותר פרטים כך גם אפשר יהיה להתאים את הרכב הנכון, שיתאם לצרכים שלנו. כחברה המתמחה בפתרונות תחבורה מתקדמים, נאפשר בחירה מתוך מגוון של רחבים ונצמצם אותה על ידי סינון שיתאם לדרישה.
Back to top
זר טוב הסעות | חברה מובילה להסעות located at התמר221 זיתן , ישראל, israel . Reviewed by 180 customers rated: 4.9 / 5